browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Про нас

Ніктранс – перевезення вантажів по Україні. Антонюк М. І.

Вантажні перевезення по Україні, транспортні послуги – звертайтеся до нас, ми вам з радістю

допоможемо у цих справах! ФОП Антонюк М. І. зареєстрував свою діяльність в 2000 році. Ми працюємо на ринку перевезень більше 14 років, і дуже добре орієнтуємося у питаннях щодо перевезень. За цей немалий період ми зарекомендували себе як надійна транспортна фірма і дуже добре вивчили специфіку українського ринку вантажоперевезень і доставки. Це дозволяє нам виконувати свою роботу дійсно якісно і точно, а наші клієнти завжди можуть бути  впевнені, що вантажі будуть доставлені вчасно.

Автомобільний парк нашої компанії включає налічує більше 130  сідлових тягачів. Таким чином ми можемо в повному обсязі забеспечувати перевезення продукції як малим так і великим підприємствам. Логісти нашої компанії допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення щодо перевезення щоб здійснити доставку вантажів.

З нами вас чекає:
• Безпечне, грамотне і акуратне перевезення вантажів;
• Своєчасна подача автомобільного транспорту;
• Дбайливе вантаження і розвантаження кваліфікованими вантажниками;
• Гнучка цінова політика;

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативні вантажоперевезення, добросовісний і відповідальний підхід до своїх зобов’язань. Переконаєтеся в цьому на своєму досвіді – і ви більше не захочете звертатися до інших автотранспортних компаній!

 “Ніктранс” – Надійність поза конкуренцією